Oferta pracy

Mamy tez szkołę!

Sieć Zielonej Wieży


Drodzy! Zaczynamy! Chcemy aktywnie wspierać tworzenie kolejnych miejsc dla tych dzieci, które teraz z powodu odległości lub dostępności miejsc nie mogą obecnie uczęszczać do Zielonej Wieży (a bardzo by chciały).

Tworzymy program wsparcia dla tych odważnych, którzy chcieliby się podjąć wyzwania założenia własnego przedszkola i/lub żłobka – gdziekolwiek w Warszawie lub w Polsce, bazując na doświadczeniach Zielonej Wieży i przy wsparciu – razem tworząc Sieć Zielonej Wieży. Naszą intencją jest by pomóc we wszystkim w czym możemy pomóc (formalności, pozwolenia, szkolenia, lokal, wyposażenie, rekrutacja dzieci i załogi, dotarcie do zainteresowanych rodzin itp.), jednocześnie zostawiając każdej nowej placówce przestrzeń do wolności i podejmowania autonomicznych decyzji, przy realizacji wspólnej wizji.

Jesteśmy tym bardzo przejęci, bo to pierwszy tak duży projekt od czasu startu Zielonej w styczniu 2014… dziś mając na pokładzie 80 dzieci, co wypełnia tę jedną placówkę po brzegi, chcemy dalej móc realizować naszą misję. Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem wydaje się naturalne.. więc trzymajcie kciuki:)

Zainteresowanych prosimy o kontakt: [email protected] 

Napisz nam kilka słów o sobie i załącz numer telefonu do dalszego kontaktu.

 

Wpisz adres email, aby otrzymywać informacje i aktualności o Sieci Zielonej Wieży: