Oferta pracy

Mamy tez szkołę!

Doświadczony nauczyciel i mentor Montessori

Szukamy doświadczonego nauczyciela, który razem z nami, założycielami Zielonej Wieży, będzie wspierał i szkolił kilkunastoosobowy zespół wychowawców.

Praca z nami to:

– metodyczne wsparcie dla całej placówki, współtworzenie i realizacja wizji

– całkowita koncentracja na dzieciach i ich potrzebach, podmiotowym traktowaniu, wolności

– duże przestrzenie w zaprojektowanym od podstaw 600-metrowym, widnym lokalu, przy samym metrze  (obecnie 45 dzieci, docelowo ok. 75) – zobacz jak wygląda

– pełne wyposażenie Montessori i możliwość dalszych inwestycji w miarę potrzeb

– dobre relacje z rodzicami, którzy są naszymi partnerami w procesie i podzielają nasze wartości (bardzo dokładnie ich rekrutujemy:)

– dostęp do materiałów, książek, konferencji oraz szkoleń, także międzynarodowych

– pewna elastyczność co do godzin pracy

– wynagrodzenie od 4 do 8 tys. zł netto (zależnie od doświadczenia i możliwego zaangażowania)

Czego oczekujemy od Ciebie:

– przygotowania teoretycznego oraz min. 3-letniego (idealnie 7-8) doświadczenia Montessori z dziećmi do 6 lat

– dużej otwartości na obserwację i dialog (nie chcemy tylko odtwarzać tego co już wymyślono, chcemy się cały czas uczyć, by móc lepiej wspierać dzieci w ich rozwoju)